Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Поліція шукає очевидців розстрілу авто волонтерів в Ірпені, в результаті якого загинув чоловік

25 березня в Ірпені російські окупанти розстріляли автомобіль волонтерів, в результаті чого загинув Владислав Удалов. Національна поліція України просить відгукнутися усіх свідків та очевидців цієї трагічної події.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Нацполіції “Воєнні злочини в м. Ірпінь”.

25 березня 2022 року військові рф розстріляли автомобіль волонтерів Renault Kangoo АІ 5334 ЕА в Ірпені на перехресті вулиці Садової та Степанівської. В результаті чого загинув Владислав Удалов.

Якщо ви є свідком, або маєте інші відомості про цю трагічну подію, звертайтеся до Головного слідчого управління України за номером телефону (068) 046-16-55.

Нацполіція наголошує, якщо ви стали свідками інших воєнних злочинів, скоєних окупантами у місті Ірпінь – обов’язково телефонуйте за номером, вказаним вище або пишіть у цей Telegram-канал.

Розстріляне окупантами авто волонтерів

Раніше ми повідомляли, що поліція шукає очевидців обстрілу ЖК “Дубовий Гай” в Ірпені, в результаті якого у березні загинули жінка із сином, а також правоохоронці шукають очевидців розстрілу авто в Ірпені, в якому загинув актор Павло Лі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель) “!

Анна Вусань

Фото: Telegram-канал “Воєнні злочини в м. Ірпінь”

Нагору