Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Поліція шукає очевидців розстрілу авто Mitsubishi Colt в Ірпені, у результаті чого загинули двоє людей

Нацполіція звертається з проханням відгукнутись всім свідкам та очевидцям розстрілу автомобіля Mitsubishi Colt в Ірпені, у результаті чого загинули двоє людей.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Нацполіції “Воєнні злочини в м. Ірпінь”.

За даними правоохоронців, Mitsubishi Colt (реєстраційний номер ВВ 0220 ВМ) був розстріляний російськими окупантами 5 березня 2022 року близько 14:00 на перехресті вулиць Лисенка та Давидчука в Ірпені Бучанського району.
У результаті розстрілу авто загинули двоє людей: Крайдман Є.Н. та Крайдман О.

Якщо ви є свідком, або маєте інші відомості про цю трагічну подію, звертайтеся до Головного слідчого управління України за номером телефону (068) 046-16-55.

Нацполіція наголошує, якщо ви стали свідками інших воєнних злочинів, скоєних окупантами у місті Ірпінь – обов’язково телефонуйте за номером, вказаним вище або пишіть у цей Telegrаm-канал.

Як повідомляв Інформатор, поліція також шукає очевидців розстрілу авто волонтерів в Ірпені, в результаті якого загинув чоловік; шукає очевидців обстрілу ЖК “Дубовий Гай” в Ірпені, в результаті якого у березні загинули жінка із сином, а також свідків розстрілу авто в Ірпені, в якому загинув актор Павло Лі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель) “!

Олександр Кульбачний

Нагору