Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

У Немішаєвому школярів БІГ-регіону навчали як долати стрес через війну

20 лютого у Немішаєвському ліцеї відбувся Єдиний урок безпеки для учнів старших класів, які приїхали з поруч розташованих шкіл із різних об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на ДСНС Київщини.

На уроці безпеки були присутні школярі з Гостомеля, Бучі, Бородянки. Це важливо, адже саме ця місцевість найбільше натерпілась від окупантів на Київщині.

Долучився до заходу і психолог UNICEF Ukraine, який розповів учням як необхідно справлятися зі стресом і впоратися зі своїм емоціональним станом через військові дії.

Молодь ознайомили з новим волонтерсько-просвітницьким рухом, який набирає обертів в Україні. Рух юних пожежних-рятувальників покликаний пропагувати безпечний спосіб життя, дотримання правил пожежної безпеки та навчання менших учнів безпеки життєдіяльності.

Урок безпеки в Немішаєвському ліцею від ДСНС

Єдиний урок безпеки для старшокласників

Молодь ознайомили з новим волонтерсько-просвітницьким рухом

У заході взяв участь психолог UNICEF Ukraine

Навчання менших учнів безпеці життєдіяльності

Раніше Інформатор БІГ повідомляв про скалічених війною дітей та про поранення, які отримали маленькі гостомельці під час активної фази бойових дій на початку повномасштабної російської агресії. Також читайте як у Бучі презентували рух національно-патріотичної організації “Пласт”. На заході були присутні батьки та їхні діти.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Руслан Семенець

Фото: ДСНС Київщини

Нагору