Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

На Центральному вокзалі Києва встановили пам’ятний камінь загиблим залізничникам

У річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, на Центральному залізничному вокзалі Києва встановили пам’ятний камінь на честь залізничників, які загинули внаслідок російської агресії.

Про це повідомляє Інформатор БІГ з посиланням на Укрзалізницю.

Згодом на цьому місці буде встановлено монумент залізним на небі. За рік повномасштабного вторгнення росії в Україну 819 залізничників було поранено, 353 працівники, на жаль, загинули.

Вшанували загиблих залізничників та поклали квіти до символічного пам’ятного каменю віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін та члени правління, голова наглядової ради АТ “Укрзалізниця” Гепхард Хафер та члени наглядової ради.

Присутні вшанували загиблих залізничників та поклали квіти до символічного пам’ятного каменю

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що у Києві демонтували пам’ятник радянському льотчику Чкалову, а вже наступного дня за ним “пішов” і пам’ятник генералові Миколі Ватутіну, його перенесуть до Музею авіації.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Руслан Семенець

Фото: Укрзалізниця

Нагору