Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ВЛАДА

Розширено перелік обов’язкових для надання через ЦНАП адмінпослуг для ветеранів та їхніх родин

Уряд на своєму засіданні, 9 червня вніс зміни до розпорядження Кабміну від 16 травня 2014 р. № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Про це повідомляє Інформатор БІГ  із посиланням на Урядовий портал.

Зазначається, що, відповідно до цих змін,  для ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України, осіб з інвалідністю внаслідок війни стануть доступними, зокрема такі послуги у ЦНАПах: щодо встановлення статусів, видачі або заміни посвідчень, продовження дії документів, призначення грошової допомоги чи компенсації тощо.

За словами міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, Міністерство провело навчання для 1015 адміністраторів ЦНАПів усіх областей України щодо якості надання адмінпослуг цим категоріям осіб.

«Цифровізація ветеранських послуг та їх доступність – у пріоритеті Мінветеранів. Держава та суспільство мають бути готовими до масового повернення українських Захисників і Захисниць після перемоги, сприяти їхній якісний і безпроблемній реінтеграції до родин, своїх громад», – підкреслила Юлія Лапутіна.

ДОВІДКА. Ухвалений документ розроблено фахівцями Міністерства у справах ветеранів України на виконання кроку 242 Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік, а також для приведення чинного розпорядження №523 у відповідність до Закону України від 15.03.2022 № 2121-IX.

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що на Київщині розважальні заходи мають завершуватися о 21:00

 Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!

Інесса Швець

 

Нагору