Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

Ірпінські орієнтувальники здобули 28 медалей

Перше місце у командному чемпіонаті України серед школярів зі спортивного орієнтування завоювали юні спортсмени з Ірпеня.

Про це повідомляє Інформатор БІГ із посиланням на Ірпінську міську раду.

Зазначається, що переможцями командного чемпіонату України стали вихованці спортивного клубу «Kyiv region O-team»

Чемпіонат України серед школярів зі спортивного орієнтування  відбувся з 11 по 17 липня у селі Троянов на Житомирщині, куди з’їхались 400 учасників із 20 областей України.

Швидкість і витривалість теж має значення!

«Ірпінські орієнтувальники додали до своєї скарбнички нагород 26 медалей: 8 -золотих,10 – срібних, 8 – бронзових. Вітаємо спортсменів та тренерів із потужним виступом!», – ідеться у повідомленні.

Напружені миті змагань

Радісно отримувати заслужені нагороди

Раніше Інформатор БІГ повідомляв, що бучанські гімнастки стали фіналістками міжнародних змагань.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися актуальні новини БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель)!