Інформатор Буча, Ірпінь, Гостомель

ЖИТТЯ

Поліція шукає свідків розстрілу таксі в Ірпені, в якому загинув водій та сім’я з немовлям

Нацполіція знову звертається з проханням відгукнутись всім свідкам та очевидцям події розстрілу російськими військовими автомобіля таксі ONTAXI в Ірпені, в результаті якого загинув водій авто та сім’я з немовлям.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал Нацполіції “Воєнні злочини в м. Ірпінь”.

Згідно повідомлення, автомобіль “Хюндай” (КА 5691 ЕН) військові рф розстріляли навесні 2022 року в Ірпені за адресою: вул. Університетська, 2-Ф/4. Загинула сім’я Гурінових, разом із шестимісячним немовлям, а також водій автомобіля Зураб Григорян.

Якщо ви є свідком, або маєте інші відомості про цю трагічну подію, звертайтеся до Головного слідчого управління України за номером телефону (068) 046-16-55.

Правоохоронці також опублікували фото розстріляного рашистами таксі ONTAXI.

В авто загинули водій та сім’я Гурінових разом із 6-місячним немовлям

Нацполіція наголошує, якщо ви стали свідками інших воєнних злочинів, скоєних окупантами у місті Ірпінь – обов’язково телефонуйте за номером, вказаним вище або пишіть у цей Telegram-канал.

Як повідомляв Інформатор, поліція також шукає свідків розстрілу автомобіля Mitsubishi Colt в Ірпені, у результаті чого загинули двоє людей.

Поліція також шукає очевидців розстрілу авто волонтерів в Ірпені, в результаті якого загинув чоловік; шукає очевидців обстрілу ЖК “Дубовий Гай” в Ірпені, в результаті якого у березні загинули жінка із сином, а також свідків розстрілу авто в Ірпені, в якому загинув актор Павло Лі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та Facebook-сторінку, щоб оперативно дізнаватися про актуальні новини “БІГ-регіону (Буча, Ірпінь, Гостомель) “!

Олександр Кульбачний

Нагору